Penzión Sileo

Vitajte doma! Komfortné ubytovanie v Račkovej doline v srdci Západných Tatier.

Sileo sme vytvorili, aby sme všetkým ukázali, že ubytovanie v Tatrách nemusí byť iba o posteli a jedle.

Chceme, aby naši návštevníci mali pocit absolútnej starotlivosti, kľudu a rovnováhy. Stvorili v spojení s prírodou. Myslíme na Váš oddych.

Základnou ideu bolo kompletné oddýchnutie tela a ducha. Poloha, okolie, ubytovanie, aktivity, interiér, ale aj strava sú orientované tak, aby ste mali pobyt bez starostí, s príjemným pocitom a vysokou mierou kvality v každom detaile.

Chceme Vás prekvapiť, príjemne prekvapiť.

Ukázať Vám nové možnosti oddychu, a to, že aj na Slovensku môžete už zažiť úplne novú prémiovú kvalitu za prijateľnú cenu.

Nechajte sa očariť a zažite konečne Tatry celým telom.
rooms

Dvojlôžková izba

Penzión má k dispozícii dve dvojlôžkové izby. Sú to síce naše najmenšie izby ale každá z nich ma svoju jedinečnosť. Jedna je umiestnená na prízemí ideálna pre tých ktorý schodom radšej vyhnú. Druhá izba má veľký balkón.

Dvojlôžková z možnosťou 2 prísteliek

​Penzión má k dispozícii štyri takéto izby. Manželská posteľ a rozkladací gauč na ktorom sa dokážu vyspať dve osoby. Izby sú priestranné s pekným výhľadom do areálu a lesa.

Dvojlôžková s možnosťou 1 pristelky

​Penzión má k dispozícii tri tak izby. Prístelka je riešená rozkladacím kreslom.

news

Mothers from the Honey House Family Center from Pribylina and hunters from Pribylina have traditionally prepared a very interesting day for children and adults in the nature of the...
After the summer season and hot days full of experiences and interesting activities, magical winter is coming to Sileo. The chirping of the birds slowly subsides, the Račko stream...