Penzión Sileo

Vitajte doma! Komfortné ubytovanie v Račkovej doline v srdci Západných Tatier.

Sileo sme vytvorili, aby sme všetkým ukázali, že ubytovanie v Tatrách nemusí byť iba o posteli a jedle.

Chceme, aby naši návštevníci mali pocit absolútnej starostlivosti, kľudu a rovnováhy. Stvorili v spojení s prírodou. Myslíme na Váš oddych.

Základnou ideu bolo kompletné oddýchnutie tela a ducha. Poloha, okolie, ubytovanie, aktivity, interiér, ale aj strava sú orientované tak, aby ste mali pobyt bez starostí, s príjemným pocitom a vysokou mierou kvality v každom detaile.

Chceme Vás prekvapiť, príjemne prekvapiť.

Ukázať Vám nové možnosti oddychu, a to, že aj na Slovensku môžete už zažiť úplne novú prémiovú kvalitu za prijateľnú cenu.

Nechajte sa očariť a zažite konečne Tatry celým telom.
izby

Dvojlôžková izba

Penzión má k dispozícii dve dvojlôžkové izby. Sú to síce naše najmenšie izby ale každá z nich ma svoju jedinečnosť. Jedna je umiestnená na prízemí ideálna pre tých ktorý schodom radšej vyhnú. Druhá izba má veľký balkón.

Dvojlôžková s možnosťou 1 pristelky

​Penzión má k dispozícii tri tak izby. Prístelka je riešená rozkladacím kreslom.

Dvojlôžková z možnosťou 2 prísteliek

​Penzión má k dispozícii štyri takéto izby. Manželská posteľ a rozkladací gauč na ktorom sa dokážu vyspať dve osoby. Izby sú priestranné s pekným výhľadom do areálu a lesa.

Dependance

Dependance Penziónu Sileo ponúka dva pohodlné a luxusné apartmány, ideálne pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie. Tento moderný a štýlovo zariadený apartmán je špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny komfort a pohodlie pre našich hostí.

Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s plne vybavenou kuchyňou, oddelenej spálne a kúpeľne. Kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi, vrátane idukcie, chladničky, mikrovlnky a rýchlovarnej kanvice, takže si môžete pripraviť vlastné jedlo podľa svojich preferencií. Obývacia izba je ideálnym miestom na odpočinok, ponúka pohodlný gauč, televíziu s plochou obrazovkou a výhľadom na okolitú prírodu.

Spálňa je zariadená manželskou posteľou s kvalitnými matracmi a hypoalergénnou bielizňou, ktorá zaručuje pokojný a hlboký spánok. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom, ako aj kompletnou súpravou kúpeľných potrieb.

V rámci apartmánu je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie priamo pri objekte.

novinky

Unavuje vás stereotyp všedných dní a potrebujete naozaj vyvetrať hlavu? Výstup na Ostrý Roháč je tou pravou terapiou pre vašu dušu. Očarujúce výhľady, nedotknutá pr...
Pamätáte na tie časy, keď sme ako deti hrali hokej na každej dostupnej zamrznutej ploche? Bez korčúl, bez chráničov, len s palicou a pukom? Práve takto sa každý rok vra...
Máme za sebou ôsmi ročník veľkolepej akcie na ľade a snehu. Zúčastnilo sa 14 tímov. Ako Sileo aj Villa Drosera praskali vo švíkoch. Všetkým účastníkom ďakujeme za ...
Mamičky z Rodinného centra Medovníkový domček z Pribyliny a pribylinskí poľovníci už tradične pripravili veľmi zaujímavý deň pre deti i dospelých v podtatranskej pr...
Po letnej sezóne a horúcich dňoch nabitých zážitkami a zaujímavými aktivitami prichádza aj na Sileo čarovná zima. Štebot vtáčikov pomaly utícha, Račkov potok zam...