izby

Jednolôžkova

Dvojlôžková izba

Penzión má k dispozícii dve dvojlôžkové izby. Sú to síce naše najmenšie izby ale každá z nich ma svoju jedinečnosť. Jedna je umiestnená na prízemí ideálna pre tých ktorý schodom radšej vyhnú. Druhá izba má veľký balkón.

Dvojlôžková s možnosťou 1 pristelky

​Penzión má k dispozícii tri tak izby. Prístelka je riešená rozkladacím kreslom.

Dvojlôžková z možnosťou 2 prísteliek

​Penzión má k dispozícii štyri takéto izby. Manželská posteľ a rozkladací gauč na ktorom sa dokážu vyspať dve osoby. Izby sú priestranné s pekným výhľadom do areálu a lesa.

Dependance

Dependance Penziónu Sileo ponúka dva pohodlné a luxusné apartmány, ideálne pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie. Tento moderný a štýlovo zariadený apartmán je špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny komfort a pohodlie pre našich hostí.

Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s plne vybavenou kuchyňou, oddelenej spálne a kúpeľne. Kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi, vrátane idukcie, chladničky, mikrovlnky a rýchlovarnej kanvice, takže si môžete pripraviť vlastné jedlo podľa svojich preferencií. Obývacia izba je ideálnym miestom na odpočinok, ponúka pohodlný gauč, televíziu s plochou obrazovkou a výhľadom na okolitú prírodu.

Spálňa je zariadená manželskou posteľou s kvalitnými matracmi a hypoalergénnou bielizňou, ktorá zaručuje pokojný a hlboký spánok. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom, ako aj kompletnou súpravou kúpeľných potrieb.

V rámci apartmánu je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie priamo pri objekte.