Penzión Sileo

Vitajte doma! Komfortné ubytovanie v Račkovej doline v srdci Západných Tatier.

Sileo sme vytvorili, aby sme všetkým ukázali, že ubytovanie v Tatrách nemusí byť iba o posteli a jedle.

Chceme, aby naši návštevníci mali pocit absolútnej starostlivosti, kľudu a rovnováhy. Stvorili v spojení s prírodou. Myslíme na Váš oddych.

Základnou ideu bolo kompletné oddýchnutie tela a ducha. Poloha, okolie, ubytovanie, aktivity, interiér, ale aj strava sú orientované tak, aby ste mali pobyt bez starostí, s príjemným pocitom a vysokou mierou kvality v každom detaile.

Chceme Vás prekvapiť, príjemne prekvapiť.

Ukázať Vám nové možnosti oddychu, a to, že aj na Slovensku môžete už zažiť úplne novú prémiovú kvalitu za prijateľnú cenu.

Nechajte sa očariť a zažite konečne Tatry celým telom.
izby

Dvojlôžková izba

Penzión má k dispozícii dve dvojlôžkové izby. Sú to síce naše najmenšie izby ale každá z nich ma svoju jedinečnosť. Jedna je umiestnená na prízemí ideálna pre tých ktorý schodom radšej vyhnú. Druhá izba má veľký balkón.

Dvojlôžková s možnosťou 1 pristelky

​Penzión má k dispozícii tri tak izby. Prístelka je riešená rozkladacím kreslom.

Dvojlôžková z možnosťou 2 prísteliek

​Penzión má k dispozícii štyri takéto izby. Manželská posteľ a rozkladací gauč na ktorom sa dokážu vyspať dve osoby. Izby sú priestranné s pekným výhľadom do areálu a lesa.

Dependance

Dependance Penziónu Sileo ponúka dva pohodlné a luxusné apartmány, ideálne pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie. Tento moderný a štýlovo zariadený apartmán je špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny komfort a pohodlie pre našich hostí.

Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s plne vybavenou kuchyňou, oddelenej spálne a kúpeľne. Kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi, vrátane idukcie, chladničky, mikrovlnky a rýchlovarnej kanvice, takže si môžete pripraviť vlastné jedlo podľa svojich preferencií. Obývacia izba je ideálnym miestom na odpočinok, ponúka pohodlný gauč, televíziu s plochou obrazovkou a výhľadom na okolitú prírodu.

Spálňa je zariadená manželskou posteľou s kvalitnými matracmi a hypoalergénnou bielizňou, ktorá zaručuje pokojný a hlboký spánok. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom, ako aj kompletnou súpravou kúpeľných potrieb.

V rámci apartmánu je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie priamo pri objekte.

novinky

Pamätáte na tie časy, keď sme ako deti hrali hokej na každej dostupnej zamrznutej ploche? Bez korčúl, bez chráničov, len s palicou a pukom? Práve takto sa každý rok vra...
Máme za sebou ôsmi ročník veľkolepej akcie na ľade a snehu. Zúčastnilo sa 14 tímov. Ako Sileo aj Villa Drosera praskali vo švíkoch. Všetkým účastníkom ďakujeme za ...
Mamičky z Rodinného centra Medovníkový domček z Pribyliny a pribylinskí poľovníci už tradične pripravili veľmi zaujímavý deň pre deti i dospelých v podtatranskej pr...
Po letnej sezóne a horúcich dňoch nabitých zážitkami a zaujímavými aktivitami prichádza aj na Sileo čarovná zima. Štebot vtáčikov pomaly utícha, Račkov potok zam...