Penzión Sileo


 Penzión Sileo sme navrhli podľa hesla: „Vitajte doma“. Čaká vás pokojná rodinná atmosféra spojená s moderným vybavením, ktoré vyhovie aj náročným. K dispozícii máme 9 izieb a dokopy 18 pevných lôžok. Maximálna kapacita penziónu pri započítaní prísteliek je 29 osôb.

Tradičná slovenská kuchyňa

Súčasťou penziónu Sileo je reštaurácia s kapacitou 30 osôb. Vychutnať si v nej môžete chutné raňajky, v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj polpenziu. Jedlá pripravujeme z kvalitných slovenských surovín a vyhýbame sa polotovarom. V plne zásobenom bare na vás čaká takmer 70 druhov alkoholu. Milovníkov chutných nápojov nepochybne poteší aj remeselný pivovar, kvalitná bio káva a široká ponuka sypaných bylinkových čajov.

Tripadvisor ... Obec Pribylina, ktorá pôsobí na prvý pohľad nelukratívne, ale na svojom území ukrýva reálny poklad. Malý, rodinný penziónik menom Sileo, ktorý sa líši od všetkých. Skvelá, priateľská a útulná atmosféra doplnená skvelými majiteľmi, ktorí nepracujú ako bežní ľudia, ale každý deň si plnia svoje sny, túžby a zároveň tieto atribúty sprostredkovávajú svojim klientom a verným hosťom. ⁣

Aby ste to lepšie pochopili, neštandardnosťou sa myslí profesionálny prístup v kombinácií s priateľskou či familiárnou komunikáciou, ktorá pôsobí oveľa príjemnejšie, ako správanie vo veľkých konglomerátoch, ktoré o sebe tvrdia, že sú vytvorené pre rodiny, ale nie vždy to aj reálne aplikujú. Penzión Sileo je prototypom, ktorý prepojil a skooperoval dva odlišné smery do jedného, kompaktného celku, ktorý vytvára neopakovateľný pocit a zážitok. Profi prístup je výborne hmatateľný aj v oblasti gastronómie, ktorá si tu vybudovala nespochybniteľné miesto.

Dôvod je, že tradičné recepty sú pretvárané, nie netradičnými potravinami, ale úplne odlišnou prezentáciou na tanieri. ⁣Samozrejmosťou sú bryndzové halušky, pirohy či hovädzie líčka s domácou knedľou, ale nenaservírujú vám ich kydavým pohybom veľkou žufaňou ako vo vývarovni. Radi štylizujú, radi improvizujú a ešte radšej uplatňujú moderné trendy a metódy z odboru, ktoré oveľa viac pôsobia na ľudské zmysly..

Marek Štosel
Máj 2020

Panenka na grile


Račkova dolina ako na dlani

Hľadáte ubytovanie v Tatrách, v ktorom zažijete dokonalé prepojenie s prírodou? V penzióne Sileo si prídete na svoje! Nachádza sa v tichej lokalite uprostred lesa, avšak od diaľnice je vzdialený len 10 km. V okolí sa rozprestiera takmer 2-hektárový pozemok a v blízkosti nenájdete žiadne susedné chaty.

Bystra


Šport a zábava

Západné Tatry ponúkajú nekonečné možnosti turistiky a športového vyžitia. V areáli penziónu vás naviac čaká detské ihrisko so šmykľavkou, pieskoviskom a lanovkou, ale aj futbalové, crossfitové a volejbalové ihrisko. Počas zimy môžete využívať ľadovú plochu. Dokonalý relax si vychutnáte na 2 vonkajších terasách. Jedna je loungová, s pohodlnými kreslami a vakmi, druhá je zastrešená a nachádza sa na nej stôl so stoličkami.

Lanovka

Rozloženie izieb

  • 1 – izba pre 2 osoby
  • 2 – izba pre 2 + 2 osoby s rozkladacím gaučom
  • 3 – izba pre 2 + 1 osobu s rozkladacím kreslom
  • 4 – izba pre 2 osoby s balkónom
  • 5 – izba pre 2 + 2 osoby s rozkladacím gaučom
  • 6 - izba pre 2 + 2 osoby s rozkladacím gaučom
  • 7 – izba pre 2 + 1 osobu s rozkladacím kreslom
  • 8 – izba pre 2 + 1 osobu s rozkladacím kreslom
  • 9 - izba pre 2 + 2 osoby s rozkladacím gaučom

ubytovanie